Proměň svá trápení ve vnitřní klid, radost a lehkost bytí

Možná Ti teď příběh o tvé životní situaci v hlavě zní jako děsivý thriller či horor ... 😵

Pojďme si ale dovolit uvěřit, že stejně jako každý film, i ten tvůj má i přes ty nejčernější zápletky nakonec dobrý konec a hlubokou pointu. 😌

Individuální hloubková terapie

pro ty, kteří jsou odhodláni změnit svůj život, ale opakovaně jim v cestě brání strach, nejistota, úzkosti, frustrace, vztek, lítost, nízké sebevědomí a nekonečný kolotoč negativních myšlenek. Pojďme v Tobě znovuobjevit sílu ke změně a radost ze života.

Jak je to jen možný?!

Snažím se jíst zdravě, pracuju na sobě, vyzkoušel/a jsem už spoustu koučů a terapeutů, sleduju rozvojová videa, modlím se, afirmuju, na všechny se usmívám a roztrhl/a bych se pro ně, ale…

 • stále nejsem šťastný/á …

 • cítím, se vyhořele a že nejsem tam, kde mám být …

 • mám pocit, že to, co dělám nestačí a stále nejsem dost …

 • mám tendenci utíkat od reality k nadměrnému pití, jezení sladkostí, nekonečnému srollování na Instagramu či jiným závislostem …

 • už si ani napamatuju, kdy jsem naposled cítil/a pocit upřímné radosti a spokojenosti …

 • už mě netěší ani to, co mě těšilo dřív …

 • buď jsem v kolotoči negativních pocitů a nebo emoce necítím vůbec žadné …

 • mám pocit, že žiju život někoho jiného nebo hůř, že vlastně nežiju. Jen přežívám …

 • a to ve mě vyvolává pocity frustrace až beznaděje …

A to furt stále do kola.
Je to jak začarovanej kruh.

Pokud s tebou byť jediná věta zarezonovala. Jsi tu správně.

Možná s tebou tenhle příběh zarezonuje

Klientka Maruška v něm vypráví, kde nečekaně objevila příčiny svých nepříjemných pocitů, které ji bránili uspět nejen v podnikání.

Přehrát video

I tvůj příběh můžeme změnit.

Existuje celá řada efektivních metod, které Ti pomohou prožívat plnější, smysluplnější, svobodnější a radostnější život. I bez alkoholu, drog a antidepresiv. 💊

I tvůj životní film si totiž zaslouží scény plné lásky, svobody, vnitřního klidu, lehkosti, vděčnosti, ale i odvahy, vášně, dobrodružství a hojnosti všeho, po čem toužíš. 

A přesně takový život pro Tebe můžeme společně vytvořit.

Dokážeš si představit, jak by vypadala tvá realita, kdyby ...

 • ti opět život začal dávat smysl?

 • tvé současné „problémy“ přestaly existovat?

 • stal/a by ses sebevědomější, intuitivnější, autentičtější a opravdivější k sobě i okolí?

 • objevil/a jsi sílu, chuť a motivaci začít dělat to, co sis nikdy nechtěl/a dovolit? 

 • každé ráno jsi vstával/a s úsměvem na tváři a jistotou, že dokážeš všechno, co budeš chtít?

 • užíval/a si každý krok na své cestě životem a radovala se z každého prťavého miniúspěchu?

Vím, teď Ti to zní jako něco nepředstavitelného, ale fakt tohle můžeš zažívat i Ty! 🙌

Na co si ve tvé hlavě společně posvítíme?

strach udělat změnu

strach o finance („nemám dost, nemůžu si to dovolit …“)

strach, že to nezvládnu

strach, že nejsem dost XY

strach, že se neuživím tím, co miluji

strach z hejtrů a co si o mně pomyslí ostatní

strach z provinění, odsouzení a kritiky

strach ze zostuzení a ponížení

strach z komunikace a veř. vystupování

strach, že na všechno zůstanu sám

strach z opuštění a odmítnutí

strach z chyby, (ne)úspěchu a selhání

pocit křivdy a nespravedlnosti

pocit méněcennosti a nízké sebedůvěry

strach z kritiky (vnější i té v hlavě)

strach odejít (ze vztahu, zaměstnání …)

strach dát se na první místo

strach říct si o peníze (vysněnou částku)

Co si z našich sezení odneseš?

+ BONUS: Osobní podpora a sdílení přes hlasovky na WhatsAppu po celou dobu spolupráce.

Jak to funguje?

Jak to probíhá konkrétně?

Všechno začíná tím nejdůležitějším krokem.
Tím prvním - rozhodnutím změnit svůj život TEĎ. Ne "až" ...

Nejdřív si společně naplánujeme online call, kde mi během 20-30 minut nastíníš tvou situaci, abych pochopil tvůj aktuální příběh. 

Pojmenujeme konkrétní aktivity, situace, emoce, myšlenky a oblasti života, ve kterých se Ti nedaří prožívat radost a lehkost. Na základě toho Ti navrhnu a konkrétně popíšu, jak můžeme společně do tvého života navrátit vnitřní klid a radost.

Pokud oba usoudíme, že jsem ten správný parťák, co Ti dokáže pomoci, domluvíme se na dalším postupu. 

Jsi READY?

Online hovor si naplánuješ jednoduše přes rezervační aplikaci, kde si vybereš termín, který Ti vyhovuje. Následně se nám schůzka oběma propíše do kalendáře.

Těším se, až se uslyšíme.

Pokud si plácneme ... najdeme skutečnou příčinu
Logické myšlení a naše rácio je leckdy na hluboké negativní vzorce a emoce příliš krátké. Proto se v rámci terapeutických sezení k jeho původnímu zdroji dostaneme skrze pocity, tělo a podvědomí.
1
Začneme měnit tvoji realitu jednou provždy
Na podvědomé úrovni pochopíme, přijmeme a proměníme negativní vzorce a emoce na ty láskyplnější a pozitivní. Ucítíš velkou emoční úlevu. (Neboj, technika funguje 98 % klientům. I na ty, které mají za sebou desítky hodin neúspěšné psychoterapie.) A nejlepší na tom je, že změny jsou trvalé.
2
Naplánujeme akční kroky,
jak žít smysluplný život
Zbavit se emocionální zátěže je bezpochyby úžasné. S čistou hlavou, lehkostí a radostí ale život teprve začíná. Proto na základě nových uvědomění a nové perspektivy vnímání světa naplánujeme konkrétní akční kroky, které Ti umožní realizovat tvoje nejbláznivější životní sny beze strachu a s úsměvem na rtech.
3

Jsi READY?

Online hovor si naplánuješ jednoduše přes rezervační aplikaci, kde si vybereš termín, který Ti vyhovuje. Následně se nám schůzka oběma propíše do kalendáře.

Těším se, až se uslyšíme.

Jak to funguje?

Jak to celé probíhá konkrétně?

Všechno začíná tím nejdůležitějším krokem.
Tím prvním - rozhodnutím změnit svůj život TEĎ. Ne "až" ...

Nejdřív si společně naplánujeme online call, kde mi během 20-30 minut nastíníš tvou situaci, abych pochopil tvůj aktuální příběh. 

Pojmenujeme konkrétní aktivity, situace, emoce, myšlenky a oblasti života, ve kterých se ti nedaří prožívat radost a lehkost. Na základě toho Ti navrhnu a konkrétně popíšu, jak můžeme společně do tvého života navrátit vnitřní klid a radost.

Pokud oba usoudíme, že jsem ten správný parťák, co Ti dokáže pomoci, domluvíme se na dalším postupu. 

Jakých výsledků klienti dosahují?

Přehrát video
lukas matejcek
Roční spolupráce s Jakubem mi změnila život. Ano, je to tak. Jak? Zásadně a v mnoha ohledech. Kdybych to měl shrnout, tak hlavně v tom, že jsem se naučil využívat potenciálu, který v sobě mám a dále ho rozvíjet. Postupně jsem se naučil odbourávat své vlastní démony a začal si uvědomovat, že život je opravdu jen hra a jak ji chci hrát. Že to je jen na mě a že můžu cokoliv, co je skutečně ze mě a co opravdu chci. Cítím se díky tomu spokojenější a šťastnější. A věřím, že to tak cítí i mé okolí.
Lukáš Matějček
Founder & CEO Bagind
karel kadlec
Upřímně Kubovy služby doporučuji! S Kubou jsme nejen navázali kamarádský vztah, ale současně mi pomohl utřídit si myšlenky, nastavit priority a cíle v mém profesním životě. Rovněž jsem díky Kubově empatii získal jistotu kam a jak směřovat svou energii. Vůbec nelituji a jsem velmi rád, že jsem se k tomuto kroku rozhodl. Kubo díky👍.
Karel Kadlec
Key Account Manager
maja bourkova
Díky spolupráci s Kubou se mi podařilo zkrotit a ujasnit si časové priority, vytvořit reálný plán a hlavně se nastartovat k samotné akci v oblastech, kterým jsem dávala z různých důvodů menší priority, ale hodně od nich očekávala. Kuba mi pomohl uvědomit si tento rozpor a udělat si jasno. Díky jeho systematičnosti a schopnosti nazývat věci pravými jmény se mi daří lépe a efektivněji spravovat svoje projekty.
Maja Bourková
Profesionální koučka
stepan sevcik
Kuba mi změnil život hlavně v pohledu na život a byznys samotný. Každou hodinu přichází plný optimismu a se spoustou nových a zajímavých nápadů. Jak obohatit náš brand. Kubu doporučuji opravdu každému. Dokáže pomoct dokáže vyslechnout a je velmi inspirativní. Je to velmi zásadní člověk v mém životě. Díky
Štěpán Ševčík
Freelance Graphic Designer
ester maskova
Už po pár sezeních s Kubou si troufnu říct, že jsem udělala krok kupředu jak v osobním, tak v profesním životě. Během našeho povídání jsem si konečně uvědomila, že mít svůj názor je v pořádku a stejně tak občas s někým nesouhlasit.Díky správně položeným otázkám mi také došlo, jakým směrem se chci v životě ubírat a musím říct, že bez Kuby bych se k rozjíždění vlastní živnosti jen tak nedokopala. Zkrátka mě konečně někdo “donutil” jednat a uvědomit si, že překážky jsou tu skutečně od toho, aby se překonávaly. A každá ta zdolaná překážka stojí za to. 🙂
Ester Mašková
Graphic Designer
simon polan
Kubovy přirozené dobře mířené a pozorné otázky dokážou otevřít mysl a dívat se na věci i z jiných úhlů. Díky tomu společně nacházíme možnosti, o kterých jsem nikdy před tím nepřemýšlel. Vzhledem k rané fázi mého projektu je důležité správně nastavit prezentaci a komunikaci, což jsme s Kubou během našeho koučování posunuli na novou úroveň – např. tím, že jsme společně vytvořili výstižný popis nabízeného produktu a navrhli základní callscript s novými klienty. Kuba se umí se správně ptát a zároveň má i praktické zkušenosti z marketingu, tudíž o to lépe dokáže člověka směrovat k těm správným úvahám.
Šimon Polan
Founder i-nastenky.cz
jakub englicky
Díky Kubovi jsem zjistil, že mám tak široké pole působnosti, že vlastně dělám všechno a zároveň nic. Díky setkáním jsem si dokázal utřídit osobní i profesní priority a nyní konečně směřuji svoji energii tím správným směrem. Nekompromisně jsem škrtnul projekty, které mě nedělají šťastným, čímž jsem získal čas pro ty, které mají smysl a jsou pro mě důležité. Z koučování si také odnáším jedno důležité motto: Problémy neexistují, jsou jen výzvy!
Jakub Englický
Lektor a programátor

Z jakých metodik vycházím?

Celý svět se skládá ze situací, které prostě jsou. Nejsou ani pozitivní ani negativní. My jsme se jim však na základě našeho vnitřního příběhu naučili dávat kladný nebo záporný náboj.

Hloubková emoční terapie se na rozdíl od běžné psychoterapie zaměřuje na všechna negativní tvrzení, která máš s danou situací, aktivitou, entitou nebo člověkem spojena, a na podvědomé úrovni je přeprogramovává tak, abys z nich měl/a neutrální nebo pozitivní pocit – čímž tě problematické téma přestane limitovat a přestane pro tebe být “problémem”.

Cílem metody Inner Freedom – jak už název napovídá – je dosáhnout vnitřní svobody. Zaměřuje se na aktivity, které se ti v cestě za tvou vizí opakovaně nedaří, musíš se k nim tzv. “dokopávat” nebo vůči nim cítíš rezistenci. 

Pomocí metody vyneseme na povrch skutečnou příčinu proč se ti to děje, která se zpravidla ukrývá mimo naše vědomí. Jakmile se původní příčina racionalizuje a “odprožije se”, emoce s ní spojená ztratí svou sílu a výsledkem bude, že se na problematickou aktivitu budeš naopak těšit a cítit z ní takové to zdravé “vzrušení”.

(Nejedná se o psychoterapii.)

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.