Cítíš, že tvá práce, podnikání nebo život nedává smysl?

Objev své unikátní dary a talenty. Zjisti, kdo jsi skutečně TY ve své čisté autentické podobě a začni konečně ŽÍT SMYSLUPLNÝ NAPLNĚNÝ ŽIVOT.

Objev své dary, talenty a zjisti proč jsi tady

pro ty, co jsou na životní křižovatce, pochybují o sobě, svých talentech i cílech a chtějí (znovu)objevit kým jsou a v čem jsou jedineční, aby se mohli vrátit na svou unikátní cestu za naplněným smysluplným životem.

Příběhy klientů, kteří své "PROČ" už objevili

Přehrát video

„Je to pro mně obrovský rozdíl. Díky Tobě jsem se mohla podívat do svého „slepého úhlu“ a pochopit, že to moje poslání, tam bylo celý život. Jen jsem ho neviděla, protože sama ze sebe nedokážu vystoupit a podívat se na sebe objektivně.”

Jitka Trmalová, koučka pro pomáhající profese

Možná už Tě delší dobu trápí, že ...

… je tvůj život tak nějak prázdný, monotónní, průměrný, bez šťávy a vlastně Ti nedává hlubší smysl?

… nevíš, co bys vlastně vůbec od života chtěl/a a co je „TO TVOJE“, co Ti umožní žít naplněný život v radosti a hojnosti?

… nemůžeš se rozhodnout a vyhodnotit, která z všech těch cest a možností je pro tebe ta nejlepší?

… jsi ztratil/a veškerou motivaci… své sny jsi vzdal/a a nevíš, jak se opět “zapálit” pro věc?

… dokonce jsi uvěřil/a, že nejsi ničím a nijak výjimečný/á ani zajímavý/á a žádný dar nemáš?

… tě tvé okolí (rodina, kolegové, přátelé) nepodporuje, bere Ti energii a máš pocit, že Ti nerozumí?

… snažíš se, makáš na sobě, pro ostatní by ses roztrhl/a, ale výsledky, uznání ani radost stále nepřichází?

… jsi ve slepé uličce, točíš se v začarovaném kruhu a netušíš, jak z něj ven?

Zkrátka někde uvnitř VÍŠ, že je život sakra o něčem víc, než o tom, co prožíváš právě teď?

Naprosto Ti rozumím.
Taky jsem si to prožil ... 😓

Asi stejně jako každý, i já jsem uvěřil oné toxické větě našich rodičů, která většinu z nás odpojila od své intuice, radosti, vnitřní síly a naše dětské sny spolu s naším sebevědomím a božími dary zašlapala do země

Jakže ta věta zní?

„Abys byl v životě šťastný, musíš si konečně přestat hrát a místo toho se dobře učit, aby sis našel dobře placenou práci. Tímhle blbnutím se neuživíš!“

Trvalo mi dalších 15 let, než jsem pochopil, že je to přesně naopak!

Mezitím jsem musel dosáhnout kariérních a dalších hmotných úspěchů, za které mě společnost plácala po zádech, abych poté vyhořel a pochopil, že nic z toho mě v životě nedokáže učinit šťastným.

Přes všechno, co jsem měl, jsem uvnitř cítil neuvěřitelnou prázdnotu a nesmyslnost toho všeho, až mi to způsobilo nepříjemné zdravotní problémy.

A víte po čem jediném jsem v tu chvíli skutečně upřímně toužil?

Jít si zase zablbnout … a skrze svou tvorbu pomáhat lidem žít naplněné svobodné životy plné radosti . 🎶

To mi dávalo smysl!

A teď? Díky svým darům kreativity, tvořivosti, citlivosti, empatie a daru slova skutečně pomáhám měnit životy mnoha podnikavým lidem. Tento můj unikátní koktejl talentů je totiž protkán do všech aktivit v mém životě. 

NE! To, že jsme se naučili přežít, vydělávat a čas od času se u nějaké naší „guilty pleasure“ dokázat odvázat a zasmát, neznamená, že jsme šťastní. A už vůbec ne, že naplňujeme svůj skutečný potenciál a poslání, které máme jen MY.

Boží ale je, že své poslání a jedinečné dary máš i TY!

A my je v Tobě můžeme nejen objevit, ale vytvořit z nich svobodné podnikání, které Ti bude dávat smysl a bude bavit Tebe i klienty. 🙌

(A až budu vypadat takhle 👆, tak na mě poznáš ten moment, kdy jsme TO V TOBĚ skutečně objevili!) 😅

Co si ze spolupráce klienti odnáší?

+ BONUS: 7 dní podpory přes hlasovky na WhatsAppu mezi setkáními

Jak to funguje?

Jak to probíhá konkrétně?

Všechno začíná tím nejdůležitějším krokem.
Tím prvním - rozhodnutím změnit svůj život TEĎ. Ne "až" ...

Nejdřív si společně naplánujeme online call, kde mi během 20-30 minut nastíníš tvou situaci, abych pochopil tvůj aktuální příběh. 

Pojmenujeme konkrétní aktivity, situace a oblasti života, které Ti nedávají nebo přestaly dávat smysl. Na základě toho Ti navrhnu a konkrétně popíšu, jak můžeme společně objevit tvé „superpowers“ (dary a talenty) a jak skrze ně udělat svět lepším místem (tvé unikátní poslání). A když budeš chtít, můžeme se pobavit i o tom, jak z toho všeho vytvořit svobodné podnikání, které bude bavit tebe i klienty.

Pokud oba usoudíme, že jsem ten správný parťák, co Ti dokáže pomoci, domluvíme se na dalším postupu. 

Jsi READY?

Online hovor si naplánuješ jednoduše přes rezervační aplikaci, kde si vybereš termín, který Ti vyhovuje. Následně se nám schůzka oběma propíše do kalendáře.

Těším se, až se uslyšíme.

„Spokojenost je naším právem, nikoliv privilegiem pro vyvolené. Každý z nás má právo mít práci, jež mu přináší uspokojení. Ráno se vzbudit a jít s chutí do práce, cítit se tam v pohodě a vrátit se pak domů s pocitem, že jsme přispěli k něčemu většímu, co nás přesahuje.”
Simon Sinek
Bestselling author

Jakých výsledků klienti dosahují?

Podívej, co se o mně špitá
lukas matejcek
Roční spolupráce s Jakubem mi změnila život. Ano, je to tak. Jak? Zásadně a v mnoha ohledech. Kdybych to měl shrnout, tak hlavně v tom, že jsem se naučil využívat potenciálu, který v sobě mám a dále ho rozvíjet. Postupně jsem se naučil odbourávat své vlastní démony a začal si uvědomovat, že život je opravdu jen hra a jak ji chci hrát. Že to je jen na mě a že můžu cokoliv, co je skutečně ze mě a co opravdu chci. Cítím se díky tomu spokojenější a šťastnější. A věřím, že to tak cítí i mé okolí.
Lukáš Matějček
Founder & CEO Bagind
karel kadlec
Upřímně Kubovy služby doporučuji! S Kubou jsme nejen navázali kamarádský vztah, ale současně mi pomohl utřídit si myšlenky, nastavit priority a cíle v mém profesním životě. Rovněž jsem díky Kubově empatii získal jistotu kam a jak směřovat svou energii. Vůbec nelituji a jsem velmi rád, že jsem se k tomuto kroku rozhodl. Kubo díky👍.
Karel Kadlec
Key Account Manager
maja bourkova
Díky spolupráci s Kubou se mi podařilo zkrotit a ujasnit si časové priority, vytvořit reálný plán a hlavně se nastartovat k samotné akci v oblastech, kterým jsem dávala z různých důvodů menší priority, ale hodně od nich očekávala. Kuba mi pomohl uvědomit si tento rozpor a udělat si jasno. Díky jeho systematičnosti a schopnosti nazývat věci pravými jmény se mi daří lépe a efektivněji spravovat svoje projekty.
Maja Bourková
Profesionální koučka
stepan sevcik
Kuba mi změnil život hlavně v pohledu na život a byznys samotný. Každou hodinu přichází plný optimismu a se spoustou nových a zajímavých nápadů. Jak obohatit náš brand. Kubu doporučuji opravdu každému. Dokáže pomoct dokáže vyslechnout a je velmi inspirativní. Je to velmi zásadní člověk v mém životě. Díky
Štěpán Ševčík
Freelance Graphic Designer
ester maskova
Už po pár sezeních s Kubou si troufnu říct, že jsem udělala krok kupředu jak v osobním, tak v profesním životě. Během našeho povídání jsem si konečně uvědomila, že mít svůj názor je v pořádku a stejně tak občas s někým nesouhlasit.Díky správně položeným otázkám mi také došlo, jakým směrem se chci v životě ubírat a musím říct, že bez Kuby bych se k rozjíždění vlastní živnosti jen tak nedokopala. Zkrátka mě konečně někdo “donutil” jednat a uvědomit si, že překážky jsou tu skutečně od toho, aby se překonávaly. A každá ta zdolaná překážka stojí za to. 🙂
Ester Mašková
Graphic Designer
simon polan
Kubovy přirozené dobře mířené a pozorné otázky dokážou otevřít mysl a dívat se na věci i z jiných úhlů. Díky tomu společně nacházíme možnosti, o kterých jsem nikdy před tím nepřemýšlel. Vzhledem k rané fázi mého projektu je důležité správně nastavit prezentaci a komunikaci, což jsme s Kubou během našeho koučování posunuli na novou úroveň – např. tím, že jsme společně vytvořili výstižný popis nabízeného produktu a navrhli základní callscript s novými klienty. Kuba se umí se správně ptát a zároveň má i praktické zkušenosti z marketingu, tudíž o to lépe dokáže člověka směrovat k těm správným úvahám.
Šimon Polan
Founder i-nastenky.cz
jakub englicky
Díky Kubovi jsem zjistil, že mám tak široké pole působnosti, že vlastně dělám všechno a zároveň nic. Díky setkáním jsem si dokázal utřídit osobní i profesní priority a nyní konečně směřuji svoji energii tím správným směrem. Nekompromisně jsem škrtnul projekty, které mě nedělají šťastným, čímž jsem získal čas pro ty, které mají smysl a jsou pro mě důležité. Z koučování si také odnáším jedno důležité motto: Problémy neexistují, jsou jen výzvy!
Jakub Englický
Lektor a programátor

Z jaké metodiky vycházím?

Metoda původně vychází z 20 letých zkušeností Simona Sineka, marketingového stratéga a autora světového bestselleru “Start with WHY”. 

Ten globálně zpopularizoval tzv. koncept zlatého kruhu (Golden Circles), díky kterému pomohl jednotlivcům i firmám z nejrůznějších odvětví. Mezi značky, které školí patří např. Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres.

Tuto metodu jsem úspěšně aplikoval u desítek firem a podnikatelů v rámci mé 12 leté marketingové praxe i já. 

Nově ji však doplňuji o efektivnější mentální koučovací metodiku (dle standardů mezinárodní asociace ICF) a hlubinnou práci s podvědomím.

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.