Získej mou osobní
VIP 1:1 podporu

Připoj se k více než 85+ koučům, terapeutům, freelancerům a CEO, kteří odblokovali svůj skutečný potenciál a rozjeli nebo transformovali své podnikání na level, o kterém se jim ani nesnilo.

Pojďme začít tím, že si krátce zavoláme, nastíníš mi tvou situaci a já Ti řeknu, zda, (popř. jak) Ti mohu pomoci.

Jak ti mohu pomoci

Které téma je pro tebe aktuální?

nejsem happy
a nevím jak to změnit
Proměň svá trápení v radost a vnitřní klid
Pro ty, kteří jsou odhodláni změnit svůj život, ale opakovaně jim v cestě brání strach, nejistota, úzkosti, frustrace, vztek, lítost, nízké sebevědomí a nekonečný kolotoč negativních myšlenek. Pojďme v Tobě znovuobjevit sílu ke změně a radost ze života.
nejsem happy
a nevím jak to změnit
život či podnikání
mi nedává smysl
Objev své dary, talenty a zjisti proč jsi tady
Pro ty, co jsou na životní křižovatce, pochybují o sobě, svých talentech i cílech a chtějí (znovu)objevit kým jsou a v čem jsou jedineční, aby se mohli vrátit na svou unikátní cestu za naplněným smysluplným životem.
život či podnikání
mi nedává smysl
začínám podnikat,
ale nevím jak na to
Vydělávej si tím, co miluješ
Pro ty, kdo chtějí pomáhat ostatním, ale neví kde hledat klienty a jak jim o sobě dát vědět, aniž by u toho znásilňovali svou duši. Nauč se udržitelně vydělávat 50 - 100 tis. Kč. (2000 - 4000 EUR) měsíčně sebejistě, zábavně a s lehkostí.
začínám podnikat,
ale nevím jak na to
Podnikám, ale
stále mě to neživí
Posuň své vědomé podnikání na level, o kterém se Ti nesnilo
Pro ty, co nedosahují výsledků, po kterých touží ... a chtějí získat gamechanger feedback, konkrétní nápady, postupy a funkční strategie, jak efektivněji a zábavněji získávat více zakázek, za méně úsilí, času a odkudkoliv na světě.
Podnikám, ale
stále mě to neživí
nevím, jak se propagovat
tak, aby mě to bavilo
Nauč se získávat zakázky "bez prodávání"
Pro ty, kterým se ze slov "navolávání, obchod, prodej a marketing" ježí chlupy na těle, JE JIM TRAPNÉ "SE PRODÁVAT", mluvit o svých službách a ceně, nebo se jim zkrátka nedaří tvořit z potenciálních klientů ty platící.
nevím, jak se propagovat
tak, aby mě to bavilo
hodin konzultací
1 +
klientů
1 +

JSI READY čelit svým strachům a limitům, abys odblokoval/a TO NEJVÍC, co v Tobě je?

I ty největší a nejzásadnější životní cesty začínají PEVNÝM ROZHODNUTÍM udělat změnu a přestat si tolerovat nedostačující stav aktuální reality.

Bez obhajování. Bez výmluv. Bez kompromisu!

Jakých výsledků klienti dosahují?

Přehrát video
lukas matejcek
Roční spolupráce s Jakubem mi změnila život. Ano, je to tak. Jak? Zásadně a v mnoha ohledech. Kdybych to měl shrnout, tak hlavně v tom, že jsem se naučil využívat potenciálu, který v sobě mám a dále ho rozvíjet. Postupně jsem se naučil odbourávat své vlastní démony a začal si uvědomovat, že život je opravdu jen hra a jak ji chci hrát. Že to je jen na mě a že můžu cokoliv, co je skutečně ze mě a co opravdu chci. Cítím se díky tomu spokojenější a šťastnější. A věřím, že to tak cítí i mé okolí.
Lukáš Matějček
Founder & CEO Bagind
karel kadlec
Upřímně Kubovy služby doporučuji! S Kubou jsme nejen navázali kamarádský vztah, ale současně mi pomohl utřídit si myšlenky, nastavit priority a cíle v mém profesním životě. Rovněž jsem díky Kubově empatii získal jistotu kam a jak směřovat svou energii. Vůbec nelituji a jsem velmi rád, že jsem se k tomuto kroku rozhodl. Kubo díky👍.
Karel Kadlec
Key Account Manager
maja bourkova
Díky spolupráci s Kubou se mi podařilo zkrotit a ujasnit si časové priority, vytvořit reálný plán a hlavně se nastartovat k samotné akci v oblastech, kterým jsem dávala z různých důvodů menší priority, ale hodně od nich očekávala. Kuba mi pomohl uvědomit si tento rozpor a udělat si jasno. Díky jeho systematičnosti a schopnosti nazývat věci pravými jmény se mi daří lépe a efektivněji spravovat svoje projekty.
Maja Bourková
Profesionální koučka
stepan sevcik
Kuba mi změnil život hlavně v pohledu na život a byznys samotný. Každou hodinu přichází plný optimismu a se spoustou nových a zajímavých nápadů. Jak obohatit náš brand. Kubu doporučuji opravdu každému. Dokáže pomoct dokáže vyslechnout a je velmi inspirativní. Je to velmi zásadní člověk v mém životě. Díky
Štěpán Ševčík
Freelance Graphic Designer
ester maskova
Už po pár sezeních s Kubou si troufnu říct, že jsem udělala krok kupředu jak v osobním, tak v profesním životě. Během našeho povídání jsem si konečně uvědomila, že mít svůj názor je v pořádku a stejně tak občas s někým nesouhlasit.Díky správně položeným otázkám mi také došlo, jakým směrem se chci v životě ubírat a musím říct, že bez Kuby bych se k rozjíždění vlastní živnosti jen tak nedokopala. Zkrátka mě konečně někdo “donutil” jednat a uvědomit si, že překážky jsou tu skutečně od toho, aby se překonávaly. A každá ta zdolaná překážka stojí za to. 🙂
Ester Mašková
Graphic Designer
simon polan
Kubovy přirozené dobře mířené a pozorné otázky dokážou otevřít mysl a dívat se na věci i z jiných úhlů. Díky tomu společně nacházíme možnosti, o kterých jsem nikdy před tím nepřemýšlel. Vzhledem k rané fázi mého projektu je důležité správně nastavit prezentaci a komunikaci, což jsme s Kubou během našeho koučování posunuli na novou úroveň – např. tím, že jsme společně vytvořili výstižný popis nabízeného produktu a navrhli základní callscript s novými klienty. Kuba se umí se správně ptát a zároveň má i praktické zkušenosti z marketingu, tudíž o to lépe dokáže člověka směrovat k těm správným úvahám.
Šimon Polan
Founder i-nastenky.cz
jakub englicky
Díky Kubovi jsem zjistil, že mám tak široké pole působnosti, že vlastně dělám všechno a zároveň nic. Díky setkáním jsem si dokázal utřídit osobní i profesní priority a nyní konečně směřuji svoji energii tím správným směrem. Nekompromisně jsem škrtnul projekty, které mě nedělají šťastným, čímž jsem získal čas pro ty, které mají smysl a jsou pro mě důležité. Z koučování si také odnáším jedno důležité motto: Problémy neexistují, jsou jen výzvy!
Jakub Englický
Lektor a programátor

Když jsem řekla, že jsem kouč, ostatní to odrazovalo. Potřebovala jsem se naučit lépe sebeprezentovat. Celou dobu jsem se snažila být vidět online na sítích bez úspěchu. Až díky spolupráci s Tebou jsem pochopila, jak mohu získávat klientky daleko přirozeněji, bez tlaku. A hlavně bez sítí!” 😃

LUCKA, koučka pro sanoživitelky

“Jsou podnikatelé, kteří dělají marketing a nebaví je to. A pak jsou autentičtí lidé, kteří si užívají to, co dělají, a ani neví, že dělají skvělý marketing.”

– řikám já

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.