Přestaň kopírovat kolegy.
získávej klienty autenticky

Taky už tě nebaví navolávat nové klienty? Trávit stovky hodin na sítích, i když Tě to setsakramentsky vyčerpává? Už máš po krk všelijakých „insta tik tok trendů“ a chceš se namísto „ptákovin“ soustředit na skutečnou pomoc ostatním lidem skrze své dary a talenty? 

Skupinový online program

Skupinový online program pro talentované kouče, terapeuty, mentory, lektory, trenéry a spirituální průvodce, kteří pomáhají (nebo chtějí pomáhat) ostatním, ale nedaří se jim získávat klienty a živit se naplno tím, co milují. Autenticky, s lehkostí a úsměvem na tváři.

Vybuduj si skutečnou svobodu.
V životě i podnikání

Dosti bylo zaručených rad, jak na marketing a obchod. 

Jediná strategie, která zajistí, aby Tě podnikání skutečně živilo, ale i skvěle bavilo je ta, která je v souladu s tvým srdcem a tvými ideálními klienty.  

Tu za tebe ale nevymyslím ani já ani Tony Robbins. 

Můžu Tě ale krok za krokem se skupinkou stejně naladěných lidí provést celým procesem, na jejímž konci budeš mít  i Ty svou unikátní, osobitou a autentickou komunikační strategii na získávání klientů, která je postavená na tvých individuálních darech, talentech a životním stylu.

 Jak ti to zní?

let
zkušeností
1

Skupinový online kurz vznikl jako vyústění mé 12leté obchodní a marketingové praxe pro tuzemské i nadnárodní značky. Metody, principy a techniky, které využívají světoví lídři jsem zjednodušil a propojil s mými osobními podnikatelskými zkušenostmi, poznatky,  ale i omyly a chybami z dob, když jsem sám s koučováním začínal. 

Skupinový program již proběhl ...
Chceš se přidat v dalším běhu?

 Nezapomeň mi na sebe v testu nechat své kontaktní údaje. Jakmile budu mít vypsaný nový termín
skupinového online kurzu, dám Ti včas vědět. 

Díky a těším se!
Kuba

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.

To přesně potřebuju! Ale mám ještě otázku

Skvěle. Napiš mi na info@jakubstefanec.cz
a ozvu se jakmile to bude možné.